Jiří Kovařík
kontakt: amorboy@seznam.cz

Planeta X,Sluneční Erupce,Změna pólů,Změna počasí,Divné stavby,Vyhynutí včel...Taji někdo něco?

TOPlist

Yellowstone by mohl vybouchnout

Geologický průzkum Spojených států (US Geological Survey, USGS) zveřejnil seznam 169 aktivních sopek v USA sestavený podle pravděpodobnosti jejich erupce. Do kategorie s nejvyšší mírou rizika bylo zařazeno celkem 18 vulkánů: Kilauea, St. Helens, Rainier, Hood, Shasta, South Sister, Lassen, Mauna Loa, Redoubt, Crater Lake, Baker, Glacier Peak, Makushin, Akutan, Spurr, Long Valley, Newberry a Augustine. Yellowstone byl společně s dalšími 36 sopkami označen jako vysoce rizikový a byl zapsán na 21. místo v seznamu.
Yellowstone byl vědci zařazen na seznam vysoce rizikových sopek v USA. V Yellowstonu je dlouhodobě monitorována zvýšená aktivita - periodické zemětřesné roje, terénní deformace i změny v hydrotermálních procesech.

Vědci vyzvali k pečlivějšímu monitorování situace. Systém včasné výstrahy byl měl být zdokonalen tak, aby bylo možné s dostatečným časovým předstihem vyhlásit preventivní opatření a zmírnit tak škody způsobené sopečnými výbuchy.

Od roku 1980 bylo na území Spojených států zaznamenáno 45 erupcí 33 vulkánů.

převzato:Libor Kukliš
zdroj:http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2005010041
Stačí pár vlivů jako zvýšené sluneční erupce a nebo působení třeba Nibiru a kabum sopka je aktivní ....člověk by měl započítat i tyhle úvahy do teorie výbuchu sopky.
06.07.09 03:30
amorboy
Najdi pravdu -hledej 2012
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one