Jiří Kovařík
kontakt: amorboy@seznam.cz

Planeta X,Sluneční Erupce,Změna pólů,Změna počasí,Divné stavby,Vyhynutí včel...Taji někdo něco?

TOPlist
Edgar Cayce(1877-1945)
Proroctví : Prorok či jasnovidec vidí alternativni budoucnost (tvz. moznou budoucnost ) pokud lide nesejdou z cesty kterou jdou
Většinou slouží jako varování pro změnu myšlení a jednání lidí .
ano může se vyplnit pokud nedochazi k nápravě ale pokud se mění srdce lidí vznika jiná budoucnost

pro jednoduchou představu : Vše je virtualní realita tvořena pocity,myšlenkama a činy ...
vše souvisí se vším ...
pocity,myšlenky,činy jsou zaznamenany v astralni urovni (v jine dimenzi) kde pak dochazi k programovani naši reality
Edgar Cayce

Edgar Cayce

Edgar Cayce byl znám světu jako "spící prorok" který pronášel své čtení v tranzovém stavu. Jeho duše se dokázala propojit s jinou dimenzí vnímání. Zanechal po sobě  14 000 dokumentů .
Předpověd o změně světa:
"Země v západní části Ameriky se rozlomí.Velká část Japonska zmizí v moři. Severní část Evropy se změní v jednom okamžiku. Země se objeví před východním pobřeží Ameriky. Když se první zlom objeví v jižním moři nebo v středozemní oblasti a oblasti Etna( Etna je velka sopka v Sicílii) až klesání a vzestup v přináhlých oblastech bude..budem vědět, že to začlo."

"Jsou větši aktivity u Vesuvu nebo Pelee(karibik) , pak u jižním pobřeží Kalifornie a v oblastech mezi Utahem a jižní Nevadou, můžem očekávat, že během 3 měsíců budou současně záplavy a zemětřesení, ale to se stane více v jižní hemisféře než severní."

"Bude převálcováni v Arktidě a v Antarktidě, kvůli sopečným výbuchům v tropických oblastech a dojde k přesunutí pólů , tak že kde dnes je zima a mírná zima budou tropy ."
Změna rovníku

Změna rovníku

cl_1404.jpg
"Vzhledem povaze geografie světa, v zemi- přijdou posuny postupně. Není divu,
jelikož ta bytost cítí potřebu nutnosti pro posuny v nitru. Kvůli tomu bude hodně částí východního pobřeží, taktéž západního pobřeží, také centrální část USA bude zničena. V dalších letech se zjeví země jak v Atlantiku, tak v Pacifiku. A co dnes tvoří pobřeží mnoha zemí , bude koryto oceánů.
Dokonce mnoho bitevních polí současnosti budou oceány, budou moře, zálivy, země, na které bude přenesen nový světový pořádek, budou svůj obchod mezisebou vést."

"Části současného východního pobřeží New Yorku nebo New York City samo, většinově zmizí. Ale to se stane v jiné generaci. Také jižní části Caroliny a Georgie zmizí. To se stane mnohem dříve. Voda moří se vylije do zálivu, ne přes St. Lawrence Seaway. Bylo by dobré, kdyby tahle vodní cesta byla připravená, ale ne k účelu, který se sleduje dnes. Bezpečná země bude Ohio, Indiana a illinois, ale také velké části jižní Kanady a východní Kanady, kdežto západní země bude z většiny zničena, taktéž taky hodně v jiných Zemí."

"Nepokoje se objevý tenhle čas. Dávejte pozor na okolí Davis-cesty(mezi Grónskem a severní Kanadou). Dávejte bacha na Lybii a Egypt, na Ankaru(Turecko) a Sýrii, skrze cesty ( mořské cesty) těhle oblastí nad Austrálií, v Indickém oceáně a v Perském zálivu."

"Chápe se také, že když nový pořádek přijde, bude čištění na vyšších a nižších místech a že se musí vzít větší ohled na Individuum, tak že každá duše musí dávat pozor na bratra. Pak budou určitý okolnosti v politickém, hospodářském a ostatní okolnosti přijdou, které zjeví rovnost nebo větší dorozumění pro potřeby mezisebou."

"... se změnami, které přijdou, to je jisté- bude Evoluce nebo revoluce nápadů náboženského myšlení. Základ pro svět přijde z Ruska. Žádný komunizmus, ne! Ale je to základ toho co učil Kristus- jeho způsob komunizmu."

"1998 máme hodně aktivit, které přijdou postupnýma změnama. To je perioda, když kruh sluneční aktivity má svůj nejvyšší bod ,přijde nebo Catamount (?) , změna mezi věkem Ryby a Vodnáře. Je to postupný ,žádná katastrofální aktivita v téhlé periodě."

"Jsou tací, kteří tyhle pasáže vyberou nebo některý čtení, že lidský život pujde dál jako doteď, po změnách Země. Také je často špatně interpretovaná myšlenka, že nebudou změny naráz. Afekty byly přes léta a věčnost vybudovány, ale událost změny pólů a přesunutí severní Evropy bude naráz. Stane se to tak rychle, jak u mamutů, kteří neměli čas dožrat a lehli a zemřeli, ale ti co rychle ve stoji zmrzli, tak jejich maso bylo i po 12 000 letech stravitelné. Skeptici mohou dostat více důkazů o Bohu, než potřebují! Jděte s Bohem teď, jelikož čas utíká."

"To je jisté, měli byste být alarmovaný, ale doufejte a nebojte se. Skok pólů se dá přežít, většina přežije, ale určitý kouty budou nebezpečný místa, hlavně ve vnitru a na vyšších místech. Moje studie a meditace a sny potvrzují, co se stalo často předtím a relativně brzy nastane znovu."

Arthur Conan Doyle ( 1859-1930)

foto

foto

" Perioda přírodních otřesů bude, ve kterých jedna velká část lidské rasy o život přijde. Zemětřesení velkého rozsahu, enormní záplavy ukazují její cestu. Válka se zobrazí jenom v brzkém stádiu a zobrazí se jako signál pro krizi, která následuje. Krize přijde ihned. Zničení a zmatení civilizovaného života bude nepředstavitelné.
Bude krátká perioda chaosu, následovaná nějakou obnovou. Celá perioda převratu bude asi 3 roky trvat. Hlavní centrum ničení bude v nádrži středozemního moře, kde nejméně 5 zemí zmizí uplně. V Atlantiku povstane země. To se stane kvůli vlnám, které přes Američany katastrofy přinesou, také irský a západoevropský pobřeží je ohrožené, taktéž britské pobřeží. Naznačují se změny v Pacifiku a v japonském regionu. Lidstvo může být zachráněno skrze vrácení k duchovním hodnotám."

H. G. Wells (1876-1928)

Wells

Wells

On předpověděl 20. století, tak přesně, že se stal známým jako
"Muž, který zítřek vynalezl". Viděl dálnice, přeplněný města, počítače, videopřehrávače, s kterými romány oživil, televize, který o zprávách informovaly, tanky, který ve válkách použity byly, armáda, která letadla nasadila a bombardovala města. 1911 prorokoval nový typ zbraně , atomovou zbraň, atomová bomba. Viděl jak města jí budou zničena.

"Jestli se lidstvo nezmění, zničí se samo. Apokalyptická válka bude konec všech lidí v městech. Nové povědomí vznikne a bude zavedeno elitou vizionářů, kteří mají kontrolu nad válečnými zbraněmi a světový stát vytvoří.
Oni dokážou národy utišit a do nového světa vést. V polovině 21. století bude mírumilovný svět, který je osvobozený od staré nenávisti a který je ozdobený vědeckými zázraky."

moje poznamka:( něco mi tam smrdi na NWO ..co chystaji vytvořit jeste neoficialne Obama a bankéři za nim( ala zvráceny zednáři) a ta valka mi připomina 3. světovou( v ni ma byt vybombardovane česko atomovkama v dalsich proroctvich zmínim)

Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů(Indie)

Jako zajímavé jsou proroctví z palmových listů z Indie proto sem pridavam odkaz na stranku kde je ukázka ...kniha jako takova na netu neni ,tu si musite koupit ,teda pokud ji neseženete jinak.

Jako jediny co me na těhle proroctví překvapuje jsou datovací údaje...sam sem zvedav jak se naplní... jinak vetsinou proroctvi neuvadějí data atd..takze zajimavý zdroj
(ja doufal teda kdyz prijde krize ze nebude trvat jako agonie desitky let ...viz 2011-2012 finančni kolaps tzv lidi začnou bojovat o hole preziti do zhruba 2046-2048)
- doufam ze se spletly v přepočtech či neco ...jinak to nevypada vesele (si pak řikam jestli neni lepši zemřit mezi prvníma a netrpět desitky let a žit nonstop ve strachu co přinese další den ..)


takova poznamka k tomu knihu napsal Thomas Ritter (nemec) ..v Německu běží hlášení že kniha je podvrch ,že jeho zdroje(lidi) v Indii nejsou k nalezeni a ze neexistujou tzv. prej si to vycucl z prstu (takze brat s opatrnosti tuhle knihu)
Knihovna jako takova existuje ale jen stěží s k ni lide dostanou
takze bych tenhle prispevek dal s otaznikem
Najdi pravdu -hledej 2012
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one