Jiří Kovařík
kontakt: amorboy@seznam.cz

Planeta X,Sluneční Erupce,Změna pólů,Změna počasí,Divné stavby,Vyhynutí včel...Taji někdo něco?

TOPlist

David Wilkerson- Hospodářské proroctví ( USA 1974)

Přeloženo z němčiny z knihy: Wilkerson David: Die Vision .Erzhausen 1974

jedna se o proroctvi z ekonomiky (hospodářství)

Přijde Kolaps:
" Před náma stojí celosvětový hospodářský zmatek. Toto sem viděl nejvíce ve své vizi.
Ne jenom americky Dollar bude ve velkých potížích,ale také ostatní měny na světě. Vidim, jak stojí Evropa před ekonomickým zmatkem,taktéž Japonsko,USA,Kanada a krátce na to všechny národy světa.
Není to ani hospodářská krize ,kterou vidim přicházet- ale Recese takových rozměrů, že skrze ní životní úroveň skoro všech platových a mzdových příjemců bude zasažena.
Země, které vlastní ted obrovské mnozství západních devizových rezerv, budou taktéž zataženy do obrovských potíží . Zejména to zasáhne arabské země.
Bez pochyb stojí před námy chudé roky, plných finančních nedostatků a zoufalství.
Jak brzo začnou,není jasné ,ale nejsou tak moc vzdáleny .
Ti největší hospodářští experti světa nebudou schopni ekonomický problémy vysvětlit, a rozvine se mezinárodní strach.
Krátce před samotnou recesí, přijde ještě vrtkavý hospodářský Boom . Jenomže bude po krátkou dobu."

Pár dobrých roků k přípravě:
"Navzdory znamení nebezpečí blížícího se hospodářského neštěstí, budou ty příští roky od 1973 ,jedny z nejkvetoucích lidské historie. Budou to tučné a prospívající roky.
I přes nadoraz peněžní politiku vlád ,budou lidé štědře utrácet peníze. Budou pokaždé prodejní rekordy a lidé budou rozhazovat více peněz než kdykoli dřív v naší moderní historii. Zadlužení bude nekontrolovatelné.
Vidim jasně ještě pár let vysokou životní úroveň a dalšího hospodářského růstu. Příjmy církví a spolků budou růst,mzdy a platy se budou zvedat a také zbyde dost peněz na misionářské činnosti.
Vleklá inflace bude ceny a platy vždycky zvedat výš a výš .Budou i pokusy držet pod kontrolou ceny, ale světové hospodářství se rozžhaví na bílí žár .
Když mi bylo zděleno v dubnu 1973 ve vizi od svatého Ducha, dal mi také navědomí že budou všechny dluhy naší organizace kromě nezbytných hypoték urovnány.
Návod který sem dostal od Boha, byl jasný.
zněl takto:
Bude velká ekonomická krize a přijdou chudé roky.Nejdřív přijdou ještě bohaté a kvetoucí roky,ktere můžou pomoct k přípravě na chudé roky. Pracuj a modli se,aby všechny stávající dluhy byly urovnány,a připrav se na to,že přijde doba, ve ktere už nebudeš mít moct peněžních prostředků. Peníze už nebudou tak proudit jako v minulých letech, a když budeš volný od dluhů tak budeš schopen i přes těžké roky všechny tvé povinosti nějak překonat: Nevyděs se--nebud nikdy vyděšený---ale připrav se na tyhle věci."

Kolaps velkých hospodářských společností:
"Domnívám se, že zažijeme kolaps několika největších a nejznámějších hospodářských společností. Vidime přicházet velký potíže pro řadu úvěrových společností. Hodně lidí nebude schopno splatit své velké úvěry ktere nabraly., tím dojde k finančnímu chaosu.
Tisíce malých obchodníků(živnostníků) vyhlásí bankrott. Tři, možná čtyry největších volných církví budou donuceni omezit své organizace na minimum fin.prostředků, jelikož jim bude už k dispozici jen málo peněz. Určity počet jiných církví ( v USA) a spolků se zhroutí a další misionářské společnosti budou muset omezit své působení.
Většinu křestanských rádií a televizních programů se budou muset zastavit.
Málo peněz vytvoří vlnu nejistoty a hrůzu, a ti co budou mít ve vlastnictví peněžní prostředky je budou zadržovat.
Vláda USA  se nechá kvůli matoucímu hospodařskému vývoji navést k přehnaným tvrdým zákoným reakcím( zákony). Různá vládní místa vypustí řadu panických nařízení. Jenže tyhle přehnané snahy, které chtějí dostat hospodářský vývoj do pevných rukou ,povedou k opaku .
Prezident USA bude jednou ,možna dvakrat v rádiu a televizi vysvětlovat, že vše je v pořádku a že nejlepší hospodářské roky jsou ještě před námi . Jenomže tohle nepomůže. Lidé budou tomu vysvětlení(prohlášení) nedůvěřovat a jejích strach se projeví u nasledujících volbách k revolučním změnám .
Automobilové hospodářství bude těžce zasaženo. Hodně těžce to zasáhne především výrobce vozů určených k volnému času.
Zásoby jednotlivých závodů budou neustále růst a prodejní čísla budou klesat .
Skoro všechny příznaky pro další hospodářský vývoj budou pochmůrné.
Nejdříve se zdá, že jsou zasaženy jen určity odvětví, ale postupně bude zasaženo cele hospodářství."

Vlak na venkov:
"Div přes noc budou mnozí ,statky,pozemky a domy daleko venku na venkově pokoušet se koupit. Mnoho tisíc se budou pokoušet z měst unikat , v naději ,že jim návrat na venkov k přírodě dá větší bezpečí. Mnoho lidí bude mít velkou touhu, se vyhnout všech těžkostí , a mnozí utratí mnoho peněz, aby pěstovaly vlastni potraviny, chovaly vlastni dobytek a tímpadem býti soběstační. Cena orné půdy bude stále růst, a orná půda poblíž velkych měst bude cenově stoupat,že si ji budou moci dovolit jen velké společnosti.."

Těžkosti pro odbory:
"Odbory budou silně pod tlakem, aby nestávkovaly. Pracovníci a zaměstnanci si nemohou pak už dovolit, býti jen jeden týden od práce(chybět v práci). Vláda popadne tvrdá opatření proti stávkujícím, a stávkujicí členové odborů nedostanou od žadné strany ještě nějakou sympatii a podporu. Skrze inflaci bude nové napětí mezi zaměstnanci a zaměstnavateli.Dojde pak k stávkám a v některých oblastech budou kvůli tomu zavřeny celé fabriky, a pracovní místa budou totálně ztracená. Také vůdci odborů budou mít v tomhle hospodářském chaosu těžkosti. Mnozí z nich budou nejistí o tom, co mají podniknout . Budou situacím naprotistát, ktere se zdají skoro neřešitelné--hospodářská situace nedoporučuje stávky , ale nadruhou stranu se jeví stávky jako nevyhnutelné, dlouhe stávky mohou hospodářství ochromit a rostoucí hospodářský chaos zvětšit.
Detaily mi nejsou jasné-- ale vidim obrovske potíže přicházet pro odbory . Naděje na pracovní mír zůstane jen snem, místo toho budou jen nové nepokoje.
Je možné, že zažijeme nejzhoubnější stávky všech dob. "

Ti, co se nepřipravý, zažijí škody:
"Lidi, kteří lehkomyslně peníze utrácí a nepotřebné materialní věcí kupuji, budou nejvíce trpět. Spekulantům přijdou těžký časy, a  řada firem, který se zabývají s vývojem stavební plochy dojdou k zániku .
Největší stavební boom všech dob leží sice ještě v budoucnosti:Jenže předtím, a sice brzo, bude stavebnictví mít pokles zakázek.  Plány býtových staveb budou oddáleny nebo zrušeny, a celé stavebnictví musí skze hospodářskou úžinu.
Pastoři a kněží, kteří náročné stavby ve jménu boží stavějí , bez toho aby měli nařízení od Boha utrpí u toho často těžké škody. Ti mezi nimy, kteří se pustí do obrovských projektů a tím jenom svému egoismu pomník postaví, ale neohlíží se na vůli boží, zažijí finanční katastrofy. Když jeden muž má přímé nařízení od Boha, něco stavět nebo něco podniknout...tak by s tím měl jít kupředu. Jenže by měl si být jistý, že má čistý a pozitivní pověření boží, jelikož to co podnika by nemuselo mít trvání a on sám by mohl tím sbankrotovat.
Nežijeme v době, v které by jsmě meli nabírat závazky. Mnohem více by se měl každý, svých závazků zbavit a se osvobodit od těžkých finančních zátěží.
Když jsem přijal tuhle vizi, byla moje reakce nejdříve ta, že jsem si řekl : Ty nesmíš bránit lidem, kteří dostali od boha poslání, a kteří se ujímají iniciativy, aby činily velké věci pro boha a kteří kvůli tomu investují velké sumy peněz.
Já sám vím jaké potěšení přináší , když se ke cti boha staví domovy,kaple a různé budovy. Já sem vždy víru a pozitivní myšlení ve víře kázal, a nikdy bych se neodvážil, muži nebo ženě radit, aby zdržovaly nebo aby neco vzdaly, když dostaly jednoznačné poslání od boha.
Je pro všechny křestanské organizace nejvyšší čas, aby se staraly více o lidi než o stavby. V chudších letech by měla být práce s lidmi to hlavní.
Bez pochyb nebudou mnozí náboženský organizace v chudších letech před námi schopny splácet velké sumy peněz ktere si vypujčily a budou mít velké úsilí aby splatily vůbec uroky. Mnoho organizaci bude mít práci, aby sehnaly peníze na pokrytí nákladů a nezbyde moc peněz na misionářské činnosti.

Také vlastnictví zlata nepřinese bezpečí:
"Ceny zlata rostou neustále.Jenže všichni, kteří kvůli tomu své peníze vloží do zlata a doufají, že najdou určité bezpečí(jistotu) , zažijí tragické překvapení.  Ceny zlata dosahnou astronomických výšin, ale nezůstanou příliš dlouho tak vysoko. Také stříbro bude cenným kovem a zažije skok do výšky. Jenže ani stříbro ani zlato nedaji jistotu.
Kolísající hodnota těchto cenných kovů bude součástí celkového obrazu hospodářského zmatku, který zasáhl svět.
Jestli věříte či ne-- ale také zlato neudrží svoji hodnotu. Lidé, kteří hromaždily zlato, zažijí velké ztráty. Tohle je jedno z nejjasnějších předpovědí téhle knihy.

Nový měnový systém:
Volání bude pokaždé hlasitější, všechny finanční systém světa posílit, skrze sjednocení všech do jednotnehé systému. Ačkoli to bude vypadat krátce před velkou recesí, že dollar by se mohl zotavit a byt silnější, vyvine se nová krize, kterou bude  finanční svět otřesen.Trvalo by to hodně let, než by se důvera v dollar zas obnovila, jestli vůbec.
Myslím, že jeden mocný světový vůdce ve znovu vznikající římské říši  najde faktor moci, kterou obnový hospodářský pořádek . On bez pochyb zavede celosvětově kreditkový systém. Všem lidem se zavedou neviditelná čísla na čelo a předloktí , a jen na fotografické báze pracující speciálanteny budou schopny je objevit a přečíst . Tyhle čísla budou ze tří řad ku šesti míst existovat (3 řady po 6 čisel) , a je požadováno aby každy člověk je nosil. Nikdo by už nemohl bez těchto tetovaných znamení něco koupit nebo prodat.
Nějaký druh světově kreditkoveho systemu se vyvine , a státy budou schopny kreditní sešity zavést a použít. I když světově měnový systém ještě v dálce budoucnosti leží, bude se mezi národy brzo pomalu připravovat světový kreditkovy system, čímž se vytovří základ pro budoucí světový obchodní a finanční systém.
Nebud překvapen, když brzo uslyšíš o světové obchodní dohodě, která bude hlídaná mezinárodním komité(komise) . Přísné pravidla se vyvinou pro mezinárodní obchod a světový trh bude ohlídána zájmy světových mocností.
Abych se lépe vyjádřil : Zažijeme vývoj světové obchodní politiky, která bude kontrolována "nadsekretářem", kterému všechny národy předají pravomoce které nikdy nebyly takového rozsahu v minulosti.

Sebevražda skrze předávkování:
" Mnozí budou následkům recese a hospodářskému zmatku nepřipraveni naprotistát, a kvůli tomu spáchají sebevraždy. Ty tak známé scény hospodářské krize na konci dvacátých a začatku třicátých let jak vyskakovaly obchodníci z mrakodrapu, se nebudou ale opakovat. Také metoda, kdy se přiložila pistole na spánek, se nebude vůbec použivat. Nový způsob sebevraždy je ten, že se předávkuje prášky na spaní a utěšujícími prostředky.Trend se už ukazuje, a bude ještě hůř. Někteří hodně známý lidé ze světa obchodu spáchají sebevraždy předávkováním. Jelikož hodně bohatých podnikatelů má soukromého lékaře, nebude veřejnost o způsobu jejích překvapivého umrtí informována. V mnoha případech nebude příčina smrti  známá. Jenže sebevražda pomocí předávkování bude tak rozšířená že nebude možne něco skrývat pod koberec.

Obrat pro ochránce přírody a ekology:
Přicházející hospodářský zmatek povede k tomu, že průmysl bude přehlížet požadavky ochránců přírody. Kdysi byly obdivováni ochránci , dokud se držely všeobecných témat. Když ale se začnou dotýkat peněženek lidí a budou tím přítěží, tak se stanou neoblíbení .
Vidim obrovský obrat pro snahy ekologů a ochranců přírody přicházet. Jejich teze budou pošlapány experty.
Bude populární shazovat poznatky ochránců přírody .
Spolky a komise pro ochranu přírody budou vystaveni kritice. Budou obviňováni , že zdržují hospodářský růst a bude jim přisoupnuta vina za hospodářský zmatek.
Budou obětní beránci pro energetickou krizi,potravinový nedostatek a ztrátu pracovních míst.

Ti " pozitivně-myslící" hlasatelé ( kazatelé) se dostanou do nesnází:
"Ti, kteří kážou , že všechen pokrok je výsledkem pozitivního myšlení, budou muset zažít, že existuje i druhá strana medaile .
Velké ztráty,zvraty a zmatek  zničí myšlení mnoha  dobře dařícím se lidem , kteří falešně veří, že jejich pokroky a jejich ekonomicky blahobyt je výsledkem vlastního pozitivního myšlení. Ježíš Kristus sám byl jeden z ochránců toho správného myšlení. Bůh znázorňuje, že nás neobdařil duchem strachu , ale duchem síly,lásky a uvědomující mysli. Bohužel mnoho dobrých mužů se stali obdivovateli síly rozumu. Všichni ,kteří učí myšlenky univerzální lásky a s tím spojované pozitivní myšlení , budou schopni lidem nabídnout pravdy ,které pomůžou překonat krize. Ti,kteří zmenšují význam Boha a pravdu o obnovení srdcí a nahradily to poznatky rozumu a mysle , budou jako falešní učitele zjeveni . Pozitivní myšlení bez svatého života nenabízí žádnou naději v době osobní a světové krizi.
Každý se může stát ochráncem síly pozitivního myšlení, když jsou hospodářské podmínky dobré a vše jde dobře.  Avšak až když vše se začne rozpadat a objevý se obraty a když už to tak vypada že vše zachrání jen zásah zhůry-- pak až přijde ta pravá pravda na povrch . Ta pravda je taková, že vše pozitivni myšlení světa nic nezmění na věci ,že jdeme naproti velké recesi. Žádný kazatel,filozof ani spisovatel, nikdo nebude schopen změnit to co Bůh stanovil "

Více nepokojů a demonstrací:
"Nepokoje a demonstrace taktéž rabování a nepokoje šedesátých let jsou už minulostí. Jenže nepokoje ještě neskončily, přijde další vlna. Vidim napřed, že příště Portorikanci, Kubánci a Mexičani jsou zůčastněni na tom. Na přicházejícím hospodářském zmatku se rozpálí nove demonstrace, nepokoje .
Sociální pomocný programy budou velmi zmenšeny ba dokonce zastaveny, a především  to zasáhne menšiny. Tyhle omezení i krácení mnoha vládních programů vyvolají velkou nezaměstnanost těhle skupin.
Vidim velké nepokoje ve velkých městech jižní ameriky. V dalších desetiletích bude jižní amerika sud střelného prachu ,ktere vybouchne do všech směrů.

USA budou obviňovány:
I když vyvolají přicházející recesi hospodářské akce v Evropě, tak bude většina národů svalovat vinu na USA. Francie se stane postojem antiamerická, nejvíce naladěný narod na světě. Politici a hospodářští vůdci v Evropě a Japonsku hodí vinu na Washington a na americký banky.  Drastické stažení amerických vojsk z Evropy zvyší celkový zmatek. Vedoucí muži evropského společenství se budou pokoušet, z antiamerických pocitů vyrazit kapitál  a světový obchod ještě více dostat do područí. Světové hospodářské těžítko se přesune do Evropy.

Hospodářské zotavení:
"Bude ještě jednou zotavení před přicházejícím hospodářským obratem, a je možné že jeste 1 nebo 2 další kola tučných a chudých let. Jen bůh zná budoucnost. Já sám jsem měl ve své vizi jen mlhavý náhled do dalších desetiletí. Bohužel stav světového hospodářství bude do dob antikrista zmatkové. Před další recesí bude celý svět mít pocit strachu při pohledu na hospodářský vývoj. Až do konce dějin..už nebude období optimismu a plné důvery v hospodářský vyvoj. Každá perioda menšího hospodářského zotavení zasáhne hrozba nového rozpadu . Srdce lidí zůstanou naplněna strachem, když museli vidět co se stalo s hospodářstvím.
Bude doba kdy lidé budou posedlý nakupováním,prodáváním ,zábavou ,bohužel to bude doba falešné prosperity.

Pozor! Peníze hromadit nepomůže:
" V naší době nepomůže hromadění peněz, jelikož to nenabízí žadnou skutečnou jistotu. Je možné že zažijeme ztrátu státně jištěných peněžních vkladů .Jedinou opravdovou jistotu nabízí vlastnictví půdy. Hromaděné peníze zmizí jak písek z děravého pytle.

Mam pro ty, kteří věří tomuhle poselství, pár rad. A ja věřím, že tyhle rady jsou od Pána.:
Nekupujte nic,co opravdu nepotřebujete . Vyhýbejte se jak jen je možno dělaní dluhů. Prodejte všechny otázné(divné) cenné papíry nebo je vyměnte za lepší věci. Pokuzte se své dluhy jak jen je možno co nejvíce poplatit, je jedno jaké oběti to bude stát. a držte své výdaje co nejníže.
Vyhýbejte se nakupovat na úvěr a použití kreditních karet.
Kreditní karty budou velmi nebezpečné.
Nedostante se do paniky--- stačí když budete opatrní. Postarejte se o to aby jste se dostali k vlastnictví dobrého auta (spolehliveho auta) , a neprodavejte ho hned za jiné. Nechte si ho trochu déle.
Nepokoušejte se podvádět boha. Držte své knihy v rovnováze s nebem. Váše bezpečí bude od toho záviset.
Dávejte- a bude Vám dáno

25.07.10 13:03
amorboy
Najdi pravdu -hledej 2012
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one