Jiří Kovařík
kontakt: amorboy@seznam.cz

Planeta X,Sluneční Erupce,Změna pólů,Změna počasí,Divné stavby,Vyhynutí včel...Taji někdo něco?

TOPlist

Proroctvi indianů(Bílé pírko-Bear Clan)

je prelozeno z němčiny pomoci prekladace a male ručni oprave(nemam čas zatim uplne vse dukladne prekladat tak je to rychlovka )pokud nekteří maji zajem a umi nemecky tak nemusi čekat a muzou vse si prečist na strance
"Čtvrtý svět brzy skončí a pátý svět začne. Vědí starší všude. Znamení byly splněny po mnoho let a jen málo zbývá.

Toto je první znamení: Bylo nám řečeno, o příchodu bílích lidí, , že zemi, která nebyla jejich vzali, že se zabili jejich zvířata s hromy. (Pušky)

To je druhý znak: naše země budou u příchodu točících kol plněné hlasy, uvidime.

Jedná se o třetí znak: silné zvíře, jako buvol s velkými rohy bude překračovat naši zem ve velkem počtu. (dobytek)

Toto je čtvrté znamení: země je křížená hady železa. (Železnice)

Toto je páté znamení: země je protkána obří pavučinou. (Elektrické a telefonní vedení)

Toto je šesté znamení: země je protkána řekami kamenů, které tvoří obrazy na slunci. (Asfalt. silnice s přeludovymi efekty)

sedmý znak: bude, že moře bylo obarvené černé, a mnoho živé umírá kvůli ní. (ropné skvrny)

Toto je osmé znamení: Uvidíte mnoho mladých ti, kteří nosí své vlasy dlouhé jako náš lid, aby přišli a setkaly se s domorodci učit se naši moudrost a náš způsob života. (Hippies)

A tohle je deváté a poslední znamení: uslyšíte z domu na obloze nad zemí, která přichází s velkým třeskem na zem. Bude to vypadat jako modrá hvězda. Velmi brzy potom zmizí obřady Hopi. (vesmírná stanice)

Jsou náznaky, že veliká zkáza je blízko: svět se bude třást. Bílý muž bude zabíjet lidi v jiných zemích, v zemích, které měli k dispozici první světlo moudrosti. Bude tam mnoho sloupců dýmu a oheň, který bílí muž v poušti udelal, nedaleko odtud. Ti, kteří zůstanou s Hopi a zde budou i nadále bezpečné. bude mnoho lidi pro rekonstrukci. A brzy, velmi brzy poté se vrátí Pahana(bůh). A spolu s ním přichází úsvit pátého světa. Budou zasazena semena rostlin, o jeho moudrosti v našich srdcích. Právě teď semena jsou zasazeny. Budou připravovat cestu pro vstup do pátého světa. "
24.11.09 16:48
amorboy
Najdi pravdu -hledej 2012
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one