Jiří Kovařík
kontakt: amorboy@seznam.cz

Planeta X,Sluneční Erupce,Změna pólů,Změna počasí,Divné stavby,Vyhynutí včel...Taji někdo něco?

TOPlist
Lee Brown(Cherokee) -proroctvi indianského kmen
(Výňatky z rozhovoru v roce 1986 kontinentální Domorodé rady, Fairbanks, Aljaška)

"Kdysi byla skupina minerálů, kamenů. byl kruh rostlin. A teď jsme na konci řady zvířat a dostali sme se na vrchol kruhu lidé. Když jsme vstoupili do kruhu lidí, kteří získají nejvyšší a největší moci, které musíme osvobodit.
Kromě toho kruhu času,kdysi dávno se objevil velký duch, a shromáždil lidi na celém světě, a řekl jim: 'pošlu Vás čtyřmi směry a v průběhu času změnim Vás, ve čtyřech barvách, ale já vám dám nějaké ponaučení a budete volat tyto původní učení. Pokud jste zase spolu, budete součástí, takže můžete žít a mít klid na zemi a přijde velká civilizace.
Během této doby kruhu Dám každému z vás dvou kamenných tablet. Neházejte je pryč. Pokud některý z bratrů a sester zahodi svůj kámen tablet, a to postihne nejen lidstvo těžká doba, téměř všichni muzou na Zemi zemřít.
"A tak dal každému z nás odpovědnost a nazýváme ji péče. Indiáni, červených-stáhnutý člověk, dal péče o zemi. Naučili jsme se v kruhu času, učení zemi, rostou rostliny ze země, jídlo, které můžete jíst a bylin, které se hojí. Když se znovu setkáme s ostatními sestrami a bratry, můžeme využít své dovednosti spolu. V jižní, dal žlutou rasu lidí péče větru. Naučeni byli o nebi a dýchání a jak můžeme vytvořit sami duchovně z něj. Buďme součástí. Na západě, dal černé rasy lidí, péče o vodu. Se dozvěděli, vše o vodu, která je vedoucí prvků je nejvýkonnější a také nejnižší. Starý muž mi řekl, že černí lidé přinesou učení vody. V severní, dal bílé rasy lidí péče o požáru. Podíváte-li se v centru mnoho věcí, najdete oheň. Říká se, že žárovka je bílý muž ohně. Vidíte-li do auta, zjistíte, zapalování. Podíváte-li se do roviny, nebo vlakem, najdete oheň. Oheň spotřebuje, a také pohyb. To je důvod, proč bílé sestry a bratři se začaly šířit po celé tváři země, a co nás spojuje jako jednu lidskou rodinu.

A tak dlouhou dobu a prošel Velký Duch dával každou ze čtyř závodů dvě kamenné tablety. Byli jsme v rezervaci Hopi v Arizoně Four Corners v oblasti obchodu na třetí plošinu. Mluvil jsem s lidmi z černé rasy a jejich kamenné tablety jsou na úpatí Mount Kenya. Byli vedeném kmene Kukuyu. Byl jsem v indické duchovní setkání asi před 15 lety. Šaman z Jižní Dakoty dát lék volant zdobena uprostřed shromáždění. Měla čtyři barvy ze čtyř směrů. Šaman zeptal lidu: ', kde je? " Oni řekli: 'pravděpodobně Montana a Jižní Dakota, možná Sasketchewan. " On řekl: 'To je z Keni. 'Bylo to vyzdoben stejně jako my, se stejnými barvami. Kamenné tablety žluté rasy lidí měla u sebe Tibeťanů. Pokud byste se jít rovně přes Hopi Rezervace na druhou stranu světa, kämt ji v Tibetu. Tibetský výraz pro slunce je slovo Hopi za měsíc, a slovo Hopi na slunci je tibetské slovo pro měsíc. "[Poznámka:" Když železo orla léta a koně běží na kolech, Tibeťané jsou rozptýleni po celé zemi a Dharma půjde do země rudého muže. " -

Tibetské proroctvi "Pokud budete létat na železné ptáky ruděozdobení lidé z východu, kteří přišli o půdu se objeví, a dva bratři se sešli na obou stranách oceánu budou velké." - Hopi Prophecy] "strážci tradice lidí v Evropě jsou švýcarské. Ve Švýcarsku, tam stále je den, kdy rodiny nosi jejich masky. Pořád znaji, barvy jejich rodin, a přesto víme, že symboly, některé z nich. Každá z těchto čtyř lidí, kteří žijí v horách. Každá ze čtyř závodů šla v jejich směru, a poučili. Naším úkolem bylo poučit ze země a věci, které rostou ze země. Když se znovu setkáme s našimi ostatními bratry a sestry, my jim posvátné stisknuti rukou ukázem, že bychom zapomínat na poučení. V dnešním světě, uvidíte, že vše se urychlí, že stále více lidí Země se pohybují rychleji a rychleji a rychleji. Vnoučata nemají čas pro prarodiče. Rodiče nemají čas na děti. Zdá se, že čas běží rychleji a rychleji.
Stařešinové radili nám, že kdyz se bude zrychlovat tak my sami by sme meli zpomalit. V opačném případě přichází doba, kdy se země otřásne potřetí. Velký duch se otřásl země dvakrát: první a druhé světové války, aby nám připomínají, že jsme jednu lidskou rodinu, aby nám připomínají, že bychom měli přivítat mezi sebou, tak sestry a bratry.

Měli jsme možnost se setkat každé skále v kole, které bylo, aby nám přinesl mír, ale nevyužila je. Minulou noc řekli na novinky o označení pro třetí třásla země. Říkali, že se bude stavět něco, co starověku tzv. 'dům v nebi'. V roce 1950 byly již o tom mluví: chtěli postavit dům a hodit ho do nebe. Když vidíte, že lidé žijí trvale v nebi, budete vědět, že se Velký Duch, aby země, tentokrát ne s jednou rukou, ale s oběma. Pokud tento domov je v nebi, přijde Velkého Ducha třást Zemi potřetí. A ten, kdo pád popel tykve (atomová bomba), do níž je vržen. Říká se, že v této době osady jsou tak velké, že pokud stojí v nich nejsou schopny videt z těchto měst
. A v proroctví, oni jsou nazýváni vesnice z kamene, nebo prérií z kamene. A řekli, že kameny se zvýší ze země. V centru každého z těchto měst budou rodáků, jako jsou duté mušle v prérii z kamene. Říkali prázdnou skořápku, a myslel, že tito lidé ztratili své původní porozumění, budou prázdné uvnitř. Říkali, že po Orel přistál na Měsíci (prvního člověka na Měsíc 1969), začnou někteří z těchto lidí opustit své kamenne prerie a vrátit se domů ke svým starým zvykům a opět se rodí, protože to je nový den. Ale mnoho není. A oni řekli, že přijde čas v dopoledních hodinách, kdy slunce a toto město z kamene bude tam a večer tam bude kouřit na zemi. Tito lidé budou v oparu. A ve středu mnoho z těchto měst z kamene, které domorodci se pohybují v mlze, protože nikdy se probudil a odešel jejich města. Říkali, že to jde na třetí třásla země. Není považována za krásnou, ale přežili jsme to. Přežijeme to. A pokud jsme to přežili, původních obyvatel pozváni na zemi, zadejte okruh lidí, protože naše pozice bude jiná. A lidé nás nechá v kruhu a všechny čtyři barvy čtyř směrů využije jejich moudrost dohromady a bude mír na zemi.
az budu mít čas opravim chyby(nejspis o vikendu) dekuji za pochopeni
delam to ve volném čase a nedelam to komerčne jako jine stránky ktere se snaži na tom vydělat(aspon nektery)
24.11.09 17:22
amorboy
Najdi pravdu -hledej 2012
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one