Jiří Kovařík
kontakt: amorboy@seznam.cz

Planeta X,Sluneční Erupce,Změna pólů,Změna počasí,Divné stavby,Vyhynutí včel...Taji někdo něco?

TOPlist
Následujiící část  je z knihy Hopi od F. Waters. Tahle část proroctví Hopi byla mnohokrát reprodukována.

Zjevení páteho světa

" Třetí světová válka začne tam, kde lidé nejdříve to světlo ( božská moudrost nebo inteligence) v jiných starých zemí hlásali( Indie, Čína, islámské státy, Afrika). Spojené státy, krajina a lidé, budou zničeni skrze atomové bomby a radioaktivitě.
Jenom Hopiové a jejich domovina zůstane ušetřena jako oáza, do které budou utíkat uprchlíci. Bombová ochrana je mylný závěr. Jsou to jen lidé s materiálním zaměřením, kteří dělají ochranný místa( bunkry). Ti, kteří mají mír v srdci, mají už velkou ochranu života. To není ochrana pro zlo. Ti, kteří nemaji žádný podíl na rozdělení světa skrze ideologie, jsou připraveni, na život v jiném světě , je jedno jestli černoch, běloch, rudoch nebo žlutej. Jsou všichni jeden(celek), Bratři.

Válka bude duchovní konflikt s materialistickými věcmi. Materiální věci budou zničeny skrze duševní bytosti, kteří zůstanou( přežijou), aby vytvořili jeden svět a národ pod jednou silou, tou toho stvořitele.

Není daleko( dlouho) k tomu. Stane se to, když Saquasohuh-Kachina na Plaze( náměstíčko) tancovat bude. On představuje jednu modrou hvězdu, která je daleko a teď ještě neviditelná, ale která brzy se zjeví.(hvězda Sirius?Nibiru? pozn.djperfect). Doba bude ukázána jednou písní, která se zpívá při Wuwuchin-ceromonie. Byla zpívána 1914, krátce před první a zase 1940, krátce před vstupem Ameriky do 2. světové války a popisuje nejednotnost, zkaženost a nenávist, kterej ritual Hopi zkomolil a se pak rozšířili po celém světě(zlo). Tahle píseň byla také před nedávnem při Wuwuchin-ceremonie zpívána.

Vstup do pátého světa už začal. Je to děláno skrze ponížení lidí malých národů, kmenů a rasových menšin. Může se to samo od Země přečíst. Rostlinný formy minulých světů se objevují nenáhle jako semena. To by mohl být podnět k novému studiu Botaniky, jenom kdyby byl člověk dost moudrý( osvícený), tyhle znamení číst.
Stejný typ semen bude také ve tvaru hvězd na obloze sázeno. Ty samé semena budou v našich srdcích sázena. Jsou všechny to jedno a to samé, přijde jenom na to, jak se to pozoruje. To je to z čeho se vzestup do dalšího, pátého světa nastane(vyplyne).

To je těch 9 nejdůležitějších proroctví Hopi, kteří jsou spojeny s tvorbou 9 světů, 3 minulé světy na kterých jsme žili, současný 4.svět ,budoucí 3 světy, který ještě zažijeme a svět Taiowas, stvořitele a dalši jeho synovce Sotuknang.

Zdroj: překlad djperfect
http://www.dreamscape.com/morgana/saturn.htm
17.09.09 16:05
amorboy
Najdi pravdu -hledej 2012
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one